MENÜ
ses sistemi ekipmanları

Organizasyonların olmazsa olmazlarından birisi de tabi ki ortama en uygun ses sisteminin bulunmasıdır. Çünkü ses sistemi, içerikle birbirine paralel bir ihtiyaçtır. Yapılan iş ne kadar iyi olursa olsun, iyi bir ses düzeni olmadığı sürece işin güzelliği ortama yansımayacaktır.

ses sistemi ekipmanları

Aslında genel olarak "Ses sistemi" diye tanımlansa da doğru telafuzu "Ses ekipmanları" diye bilinir. Ses ekipmanları ise özetle hoparlör, mikrofon, amfi, ses mikseri, kabloları ve ses mühendisi ile birlikte bir bütün gibidir. Sahne ekibimizin size sunacağı her türlü etkinlik bu ses sistemi üzerinden sizlere ulaşmaktadır.

ses sistemi ekipmanları

Evet. Bu kadar net bir cevap vermemiz bu ekipmana kesinlikle ne kadar ihtiyaç duyulduğunun bir göstergesidir. Çünkü sanatçımız, sunucumuz, müzisyenlerimiz bütünüyle bu ekipmana bağlı olarak bir program gerçekleştirmektedirler. Bir organizasyon geçekleştirecekseniz öncelikle organizasyonun gerçekleşeceği mekânın bu gibi ekipmanlarının var olup olmadığını, kullanılabilirlik durumunu, yeterliliğini bilmek gerekir. Genel olarak kapalı mekânlarda veya sık organizasyon yapılan mekânlarda ses ekipmanları mevcuttur. Böyle olduğu durumlarda sizin için ekstra bir maliyet olmaması önemli bir durumdur.

ses sistemi ekipmanları

Bir diğer can alıcı soru da budur. Ses ekipmanları organizasyonun içeriğinde neler olacağına göre, mekânın akustik durumuna göre, açık veya kapalı alan olup olmadığına göre, katılım sağlayacak misafir sayısına göre değişebilmektedir.

Bizler bu konuda size profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Gerçekleşecek organizasyonunuza göre size ihtiyaçların neler olduğu hakkında geniş bilgi verebilmekteyiz.

2 Hoparlör ve 1 Mikrofonda ses ekipmanıdır lakin ne için ve nasıl kullanılacağı mühim bir konudur.

Ses ekipmanları organizasyon paketlerimiz içine dahil olmayan, ekstra bir hizmettir. Bu sebeple ses ekipmanı ihtiyaçlarınız için önceden bizleri muhakkak arayıp bilgi almanız gerekmektedir.

08503467276 / 05352854646